komora hiperbaryczna

Na czele naszego zespołu o2Klinika stoi doktor nauk medycznych w zakresie biologii medycznej zajmujący się oddziaływaniem zanieczyszczenia środowiska na organizm człowieka oraz magister nauk o zdrowiu z wieloletnim doświadczeniem.

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego człowieka, stworzyliśmy zupełnie nowe miejsce w Bydgoszczy, oferujące naturalną, bezinwazyjną, a przede wszystkim uznaną przez środowisko medyczne metodę, dzięki której poczujesz się wypoczęty, a z każdym oddechem zmienisz swoje podejście do otaczającego Cię świata.

Nasz wykwalifikowany personel czeka na Ciebie od poniedziałku do soboty w naszym gabinecie przy ul. Księdza Skorupki 98/lok.2. W o2klinika znajduje się wygodna poczekalnia, gdzie w oczekiwaniu na zabieg możesz posłuchać muzyki relaksacyjnej, poczytać czy też skorzystać z darmowego wi-fi. Tuż przed kliniką znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bezpośrednio przed kliniką ( 20 m ) na ulicy Skorupki, znajduje się przystanek autobusowy linii 55. Na ulicy Inowrocławskiej w odległości 100 m od kliniki znajduje się przystanek autobusowy linii: 64, 69, 89.

Zajrzyj do nas, spróbuj, to może być początek Twojego nowego życia!